Scorpiol Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/artestco/public_html/index.php:3) in /home/artestco/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/artestco/public_html/index.php:3) in /home/artestco/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/artestco/public_html/index.php:3) in /home/artestco/public_html/index.php on line 179Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/artestco/public_html/index.php:3) in /home/artestco/public_html/system/library/currency.php on line 45 Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Bu sitede yer alan ürünlerin bir kısmının ya da tamamının stok numarası, stok durum bilgisi, sipariş numarası, açıklaması, içeriği, görseli, birim fiyatları, kutu ya da paket edetleri, vergi oranları vb. hususlar önceden haber vermeksizin firmamız tarafından değiştirilebilir.

Sitede yer alan fiyatlar, yürülükteki KDV oranı hariç olarak değerlendirilmelidir. Tüm fiyatlara yürülükte olan KDV oranı eklenecektir.

Döviz cinsinden belirtilen fiyatlar, fatura kesim tarihindeki TCMB Efektif Satış Kur' u ile çarpılarak Türk Lirası' na çevrilir ve bu fiyat üzerinden fatura edilir. 

Nihai fiyat ve stok durum bilgisi için resmi fiyat teklifi istenebilir. 

Müşteri tarafından sipariş edilen ürünlerin kargo ve nakliye giderleri ile beraber her türlü risk, sigorta ve diğer masrafları alıcı kişi ya da kuruluş üstlenir. Ayrıca müşteri anlaşmalı olduğu kargo veya nakliye firmasını seçme ve Artest' e önceden bildirme hakkında sahiptir. 

Aksi belirtilmediği ya da üzerinde uzlaşılmadığı sürece ödeme banka havalesiyle peşindir. 

 

 

 

Artest Elektronik © 2021